winkler.project@gmail.com | +420 608 799 699

Navrhneme Vám projekt domu dle Vašich představ

Nabízíme Vám komplexní řešení celé projekční zakázky, od architektonického návrhu po koordinaci celého projektu a dále vyřizování na úřadech s následným autorský nebo technickým dozorem na stavbě.

Již při návrhu domu velmi dbáme na jeho ekonomickou a energetickou stránku, použití kvalitních materiálů a na konkrétní umístění na vašem pozemku.

Při architektonickém návrhu jsme co nejvíce v kontaktu s klientem, aby vznikla co největší symbióza požadavků klienta. Na první nezávazné schůzce se pobavíme o Vašich představách a požadavcích, dle této schůzky vypracujeme cenovou nabídku, a už bude jen na Vás, jestli si naše služby vyberete.

Zpracováváme stavební dokumentaci pro všechny druhy objektů. Nezabýváme se jen novostavbami, provádíme také rekonstrukce stávajících domů, zaměření stávajícího stavu nebo projekty pro bourání celých objektů. Na přání zákazníka zpracujeme libovolný stupeň projektové dokumentace pro příslušný stavební úřad. Jsme schopni zajistit také všechny potřebné náležitosti k hladkému průběhu realizace zpracování dokumentace a to vč. inženýringu (vyřízení stav. povolení a komunikace s úřady na základě plné moci).

NÁŠ TÝM

Jiří WINKLER

AUTORIZOVANÝ INŽENÝR

v oboru Pozemní stavby ČKAIT: 1104209

Soňa WINKLER

administrativní práce

engineering
fakturace